Poznański Festiwal Kryminału GRANDA

Biblioteka | Aktualności

Poznański Festiwal Kryminału GRANDA to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników kryminałów. Od lat bierzemy udział w tym niezwykłym projekcie. Tak było i tym razem.

Swoją przygodę rozpoczęliśmy od wizyty na stoiskach, na których można było zakupić nie tylko książki, ale także różnego rodzaju gadżety związane z literaturą kryminalną. Wydawcy prezentowali najnowsze tytuły, a my mieliśmy okazję dowiedzieć się o nadchodzących premierach.

Najważniejszym punktem programu były jednak spotkania z autorami. Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w dyskusji z dwoma znakomitymi pisarzami kryminałów - Wojciechem Chmielarzem i Robertem Małeckim. Spotkania te były nie tylko okazją do zadawania pytań autorom. Dzięki nim mogliśmy bliżej przyjrzeć się ukrytym tajemnicom ich powieści, a także podzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na temat całej ich twórczości.

Zwieńczeniem spotkania było wspólne zdjęcie z autorami – ogromna frajda i doskonały sposób na uwiecznienie tego niezapomnianego dnia.

 


Copyright © 2018 | www.zsbolechowo.pl | All Rights Reserved!