Zdążyliśmy przed czasem! Plany lekcji już dostępne!

Aktualności

Szanowni Państwo,
Szanowni Uczniowie,

zdajemy sobie sprawę z tego, że publikacja planu lekcji jest dla Państwa bardzo ważna. Warunkuje wiele życiowych spraw: dojazdy, praca, praktyki.

Dyrekcja szkoły bardzo intensywnie pracowała przez ostatnie tygodnie nad ułożeniem możliwie najlepszego planu. Jesteśmy świadomi, że nie każdy jego element będzie dla Państwa zadowalający. Prosimy wziąć pod uwagę fakt, że znajdujemy się w specyficznym okresie: podwójne roczniki, trudność w pozyskaniu nowych nauczycieli, duża rotacja pracowników.

Pomimo tych trudności, stworzyliśmy plan w trybie jednozmianowym! 

Wiedząc jakie to dla Państwa ważne, poprosiliśmy naszych administratorów, aby publikacja planu odbyła się jeszcze dzisiaj. Udało się!

Cały plan dostępny jest w dzienniku elektronicznym Librus. Z racji tego, że klasy pierwsze nie mają jeszcze do niego dostępu - publikujemy w załączniku plan dla klas pierwszych.

Proszę pamiętać, że dynamika zmian w szkole jest trudna do przewidzenia. Plan może ulegać zmianom i drobnym korektom. Jedyny i właściwy plan lekcji znajduje się zawsze w dzienniku Librus. Prosimy o uważne śledzenie zmian.

Gorąco namawiamy do polubienia naszych portali społecznościowych. Tam dowiedzą się Państwo i Uczniowie bardzo wielu przydatnych rzeczy w pierwszej kolejności!

Facebook:
https://www.facebook.com/zsbolechowoimurowanagoslina

Instagram:
https://www.instagram.com/zs_bolechowo/


Copyright © 2018 | www.zsbolechowo.pl | All Rights Reserved!