Uroczystość pożegnania klas maturalnych 2023

28 kwietnia 2023 r. w odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania klas maturalnych.
Na tej szczególnej uroczystości swoją obecnością zaszczycili nas znamienici goście. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli również: dyrekcja szkoły, wychowawcy klas maturalnych, nauczyciele, rodzice absolwentów, maturzyści oraz przedstawiciele młodszych klas.

Pożegnanie klas maturalnych rozpoczęło przemówienie Dyrektora Szkoły, Pana Mariusza Palki. W  wystąpieniach okolicznościowych padały słowa  podsumowań, podziękowań i życzeń nie tylko dla maturzystów, ale również dla wszystkich, których praca złożyła się na ich edukację  i wychowanie.

Podczas akademii Dyrektor szkoły uhonorował najlepszych absolwentów i wręczył świadectwa z wyróżnieniem.
Absolwentem roku liceum został uczeń klasy 4bpp - Igor Zborowski.
Absolwentem roku technikum został uczeń klasy 4 tilg - Michał Pytel.

Wyróżniono również honorowych krwiodawców, a rodzice abiturientów otrzymali z rąk dyrekcji listy gratulacyjne.

Prawdą jest, że są w życiu chwile, gdy trudno ukryć wzruszenie. Niewątpliwie takim momentem była właśnie piątkowa uroczystość.
Drodzy Abiturienci, dokonujcie trafnych wyborów życiowych, zdobądźcie w życiu dużo i jeszcze więcej.
Powodzenia!