31.03.2023 Drzwi Otwarte w Bolechowie na wypasie!

Wszystkich uczniów i rodziców zainteresowanych nauką w budynku szkoły w Bolechowie zapraszamy na Drzwi Otwarte. To doskonała okazja, aby poznać szkołę i kierunki kształcenia. Przesympatyczni uczniowie i nauczyciele przygotowali wiele atrakcji. Skorzystaj z okazji i poznaj nas lepiej!

Budynek szkoły w Bolechowie (technikum informatyczne i logistyczne, liceum ogólnokształcące językowe, klasa wojskowa, klasa policyjna): 31.03.2023 start od godziny 13:00 do 17:00. Adres: ul. Obornicka 1, Bolechowo-Osiedle

W związku z dużą liczbą chętnych chcących podjąć naukę w Zespole Szkół w Bolechowie, rekomendujemy podczas składania wniosków rekrutacyjnych o wskazanie naszej szkoły jako PIERWSZY wybór. Wskazanie naszej szkoły w drugim i kolejnym wyborze znacząco zmniejszy szansę na pozytywny wynik rekrutacji.