Drzwi Otwarte - poznaj nas lepiej!

Aktualności

Wszystkich uczniów i rodziców zainteresowanych nauką w naszej szkole zapraszamy na Drzwi Otwarte. To doskonała okazja, aby poznać szkołę i kierunki kształcenia. Przesympatyczni uczniowie i nauczyciele przygotowali wiele atrakcji. Skorzystaj z okazji i poznaj nas lepiej!

Budynek szkoły w Bolechowie (technikum informatyczne i logistyczne, liceum ogólnokształcące językowe, klasa wojskowa, klasa policyjna): 07.04.2022 start od godziny 13:00 do 17:00. Adres: ul. Obornicka 1, Bolechowo-Osiedle

Budynek szkoły w Murowanej Goślinie (technikum hotelarskie, gastronomiczne i żywieniowe, szkoła branżowa, liceum dla dorosłych, klasa patronacka Solaris Bus & Coach S.A.): 04.04.2022 start od godziny 13:00 do 17:00. Adres: ul. Szkolna 1, Murowana Goślina.

W związku z dużą liczbą chętnych chcących podjąć naukę w Zespole Szkół w Bolechowie, rekomendujemy podczas składania wniosków rekrutacyjnych o wskazanie naszej szkoły jako PIERWSZY wybór. Wskazanie naszej szkoły w drugim i kolejnym wyborze znacząco zmniejszy szansę na pozytywny wynik rekrutacji.


Copyright © 2018 | www.zsbolechowo.pl | All Rights Reserved!