Głosowanie zakończone, czas podsumować Balladynę

Biblioteka | Aktualności

Tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbyła się w innej niż dotychczas formule. Zaprosiliśmy Was do czytania „Balladyny” Juliusza Słowackiego i nagrywania krótkich filmów. Spośród zgłoszonych prezentacji najwięcej polubień, a tym samym I miejsce uzyskały Nicole Cicha i Klaudia Przybysz z klasy 2tżhG.
II miejsce Paulina Sobkowiak i Julia Kukawka z klasy 3 tż.
III miejsce Magda Woźniak z klasy 3tż oraz Patryk Jankowski, Roksana Majchrzak i Amelia Woźniak z klasy 2tżhG.
Organizatorzy nagrodzili dodatkowo interpretacje: Liliany Plewy i Alicji Kajetańczyk z klasy 1tżh, oraz Krzysztofa Frąckowiaka z klasy 2tżhSP. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców zostaną wręczone po Waszym powrocie do szkoły. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w obecnie prowadzonych akcjach: "Z książką Ci do twarzy" oraz "Podaruj wiersz".

Przypominamy zwycięski filmik Nicoli i Klaudii.

Pozostale prezentacje  do obejrzenia   na fb szkoły.