DRZWI OTWARTE ONLINE - edycja II

Aktualności

W związku z ogromną popularnością pierwszej edycji Drzwi Otwartych Online (zobaczyło nas ponad 35 000 osób) postanowiliśmy powtórzyć wydarzenie i tak 03.06.2020r. obyła się II Edycja Drzwi Otwartych Online.

Prowadzący: Patryk Szablewski i Dawid Łasiński - nauczyciele naszej szkoły w charakterystyczny dla siebie sposób wystartowali na żywo z prezentacją naszej szkoły.

Co tym razem?

1. Wirtualny spacer

Dzięki zdjęciom wykonanym w technice 360 stopni pokazaliśmy obydwa budynki szkoły, sale lekcyjne, pracownie komputerowe, salę gimnastyczną, pracownie językowe, biblioteki i wiele innych.

2. Kierunki kształcenia

Opowiedzieliśmy o ofercie edukacyjnej szkoły, odpowiedzieliśmy na pytania i wątpliwości wskazując charakterystyczne cechy poszczególnych profili/zawodów.

3. Zajęcia pozalekcyjne

Pani Monika Dziurla i Pani Klaudia Janiszewska pokazały w jaki sposób młodzież może rozwijać swoje zainteresowania kulturalne
i sportowe. Pan Patryk Szablewski razem z Panem Dawidem Łasińskim opowiedzili o zajęciach pod nazwą Fabryka Dobrego Internetu.

4. Rozmowa z absolwentami i uczniami szkoły

Zaprosiliśmy Marcelinę Felerską i Kingę Ściepurę (absolwentki naszej szkoły), które opowiedziały o swoich doświadczeniach, pasjach i możliwościach jakie dała im nasza szkoła. Cytując Marcelinę "Może i nie mamy blisko do MC Donalda, ale ta szkoła naprawdę przyciąga i ma coś w sobie".

W rozmowie uczestniczył też obecny uczeń naszej szkoły Tomasz Juchacz. Opowiedział nam o tym jak został przyjęty do grona nowych uczniów gdyż sam niedawno rozpoczynał u nas naukę. 

5. Nowości, technologia i inwestycje

Pokazaliśmy w jakim kierunku rozwija się nasza szkoła, jakie mamy nowe technologie i jak bardzo nowy budynek zmienił naszą rzeczywistość.

Co to dużo mówić. To trzeba zobaczyć. Drzwi Otwarte Online dostępne są cały czas na naszym Facebook. Wystarczy kliknąć w poniższe linki.

Drzwi Otwarte Online Edycja II

Drzwi Otwarte Online Edycja I


Copyright © 2018 | www.zsbolechowo.pl | All Rights Reserved!