Darmowy kurs programowania online

Aktualności

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz rodziców do wzięcia udziału w programie “Szkoła z Gigantami”, czyli darmowych lekcjach programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Program połączony jest z akcją “Bezpieczny Internet ONLINE” - warsztatami dotyczącymi bezpiecznego korzystania z sieci, nad którymi honorowy patronat objęło Ministerstwo Cyfryzacji.

Chcesz nauczyć się programować w Pythonie? Weź udział w profesjonalnych, darmowych kursach programowania.

Szkoła z Gigantami” to cykl 5 zajęć online w formie webinaru.

Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w języku Python. Ostatnie zajęcia natomiast poświęcone będą bezpiecznemu korzystaniu z Internetu.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe (9-12 lat oraz 13-18 lat), dla których program został specjalnie dopasowany. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).

Szczegółowy program zajęć: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/biuletyny/biuletyn-szkola-z-gigantami-warsztaty-online-z-programowania-w-jezyku-python.pdf

Wszystkie chętne osoby proszone są o kontakt z Panem Patrykiem Szablewskim na FB, Teamsach lub mailowo patryk.szablewski@zsbolechowo.pl


Copyright © 2018 | www.zsbolechowo.pl | All Rights Reserved!