Finał wojewódzkich zawodów SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE

16 kwietnia w ZS w Bolechowie odbył się finał wojewódzkich zawodów "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE" organizowany przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Po odśpiewaniu hymnu, zawody uroczyście rozpoczęła dyrektor szkoły.Uczestnicy rywalizowali ze sobą w pięciu konkurencjach: rzut granatem, pierwsza pomoc, test sprawnościowy, strzelanie i bieg na orientację.Zawody przebiegały w sportowej atmosferze, a uczestniczy walczyli o każdy punkt do ostatniej chwili.Obserwując przebieg zawodów można było zauważyć determinację i zaangażowanie drużyn.Z naszej szkoły indywidualnie w kategorii dziewcząt drugie miejsce zdobyła Natalia Siebert, a trzecie Martyna Owczarzak.W kategorii chłopców drugie miejsce zdobył Jakub Różewicz,a trzecie Patryk Piechowiak.

Po zaciętej rywalizacji ogłoszono następujące wyniki:

W kategorii dziewcząt:
I miejsce - LO Bolechowo (Julia Nowicka ,Natalia Siebert,Paulina Rychlewska) - 35 pkt.
II miejsce - LO nr 1 w Kępno - 32.5 pkt.
III miejsce - ZS Bolechowo (Anna Rumińska,Martyna Owczarzak,Joanna Nielipińska ) - 31 pkt.

W kategorii chłopców:
I miejsce - LO nr 1 Kępno - 44 pkt
II miejsce - LO Bolechowo (Jakub Różewicz,Patryk Piechowiak,Konrad Tylewicz ) - 41.5 pkt.
III miejsce - ZSP nr 1 Kępno - 33.5 pkt