SPOTKANIE AUTORSKIE Z REGINĄ BRETT

Koła zainteresowań | Koło Miłośników Biblioteki

8 listopada członkowie KMB uczestniczyli w niezwykłym spotkaniu autorskim. Niezwykłym, ponieważ jego gościem była uwielbiana przez miliony czytelników amerykańska pisarka Regina Brett. Jej książki : „Bóg nigdy nie mruga", „Jesteś cudem", „Bóg zawsze znajdzie ci pracę" oraz „Twój dziennik.

12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień" są znane i czytane na całym świecie, a sama autorka znalazła się na czele listy bestsellerowych autorów „New York Timesa”.

Pretekstem do spotkania było polskie wydanie kolejnej książki pt. „Kochaj" (Wydawnictwo Insignis), napisanej z myślą „o wszystkich zranionych, którzy kochają zranionych oraz tych, którzy są nieświadomi własnych ran”. Autorka chce, aby każdy po przeczytaniu tej książki pokochał siebie, swoje życie i otaczających go ludzi.

Nam Regina Brett wydała się osobą niezwykle miłą i pogodną. Ujął nas jej optymizm i ciekawość drugiego człowieka okazywana podczas krótkich rozmów ze swoimi czytelnikami. Nam również udało się zamienić z nią kilka zdań i podpisać dwie książki. Obie dedykacje- jedną dla uczniów, drugą dla nauczycieli- można obejrzeć w bibliotece szkolnej.

JC