Konkurs fotograficzny - Moja Pasja

21.05.2018r. podczas apelu ogłoszono wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Moja pasja”.
W konkursie wzięło udział 16 uczniów z obu szkół.

Jury w składzie: Pani Prof. Jolanta Czerniawska, Pani Prof. Grażyna Zawal, Pan Prof. Patryk Szablewski oceniało NIE uczniowskie pasje, ale atrakcyjne przedstawienie zainteresowań młodzieży, oryginalne ujęcia, pomysłowość  i jakość zaprezentowanych zdjęć, czyli poprawną ekspozycję, ostrość, precyzyjne kadrowanie, etc.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy,  osoby wyróżnione bony podarunkowe  w wysokości 25,- do sieci empik, a zwycięzca bon w wysokości 50,-. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Jurorzy wyłonili laureatów:

I miejsce zajęła Zuzanna Adamska z klasy 3 tżh, a wyróżnienie otrzymały: Martyna Kujawa z klasy 1a i Weronika Konieczna z klasy 2a. Wszystkim uczestnikom gratulujemy niezwykłych pasji i pasji do fotografowania.