Sukces Murowany ma dziesięć lat!

Sukces Murowany ma dziesięć lat!

Redakcja Gazetki Uczniowskiej Sukces Murowany w październiku 2019 r. świętuje dziesięciolecie swojej pracy. 33 wydania gazetek cyklicznych, 10 wydań okazjonalnych, godziny potu, dyskusji oraz niekończących się korekt, pytania i odpowiedzi, pomoc i wsparcie, troje naczelnych - Mateusz Jarzyński, Michalina Modlibowska i Katarzyna Witkowska, wsparcie Zbigniewa Wojczaka i Marka Głodka, a dzisiaj - Patryka Szablewskiego (bardzo dziękuję). Wyjazdy do kina, teatru, wywiady, prace edytorskie, warsztaty na uniwersytetach, godziny pracy po pracy, ale dla czytelników warto. Dla redakcji warto. Dla uczniów warto.

Dziękuję wszystkim, którzy tworzą i wspierają, Dyrekcji za przychylność, Czytelnikom za wyrozumiałość, Redakcji za Wszystko.

Anna Stefańska - założycielka i opiekunka redakcji

Wszystkie nasze wydania znajdują się tutaj: >>kliknij<<