II. Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

6 grudnia 2018 roku uczniowie klasy 1 b (Oliwia Kulczyńska, Magdalena Owsian, Magdalena Wujewska) i 4til (Maciej Goździkiewicz)  reprezentowali naszą szkołę w II. Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego zorganizowanym w Zespole Szkół  Zawodowych nr 6 w Poznaniu we współpracy z Poznańskim Kuratorium oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Klas Mundurowych. Rywalizacja była duża, (w  konkursie podziwialiśmy 18 występów -  zespołów i solistów, a ich poziom był  naprawdę wysoki).

Nasi przedstawiciele wykonali utwór Kasi Sawczuk „Dziewczyna z granatem”. I chociaż nie stanęli na podium, to z pewnością stanęli na wysokości zadania.

Za swój występ otrzymali podziękowania oraz nagrody książkowe.

Moi Drodzy, dziękuję Wam za ogromne zaangażowanie w przygotowania do konkursu  i gratuluję  udanego występu!

md