Zgrupowanie w Radgoszczy

Dnia 20 listopada klasa 1a wraz z instruktorami wyjechała na zgrupowanie do Radgoszczy. Po zakwaterowaniu i zapoznaniu się z terenem uczniowie brali udział w zajęciach taktycznych gdzie mogli dowiedzieć się min. jak wzniecić ogień bez użycia zapałek czy zapalniczki. Wieczorem,po ognisku,wszyscy poszli na gry nocne.Nastepnego dnia,po śniadaniu i zaprawie porannej,młodzież udała się na strzelnice gdzie strzelali z broni KBKS. Po obiedzie uczniowie wyruszyli na bieg na orientacje a po powrocie uczestniczyli w szkoleniu z pierwszej pomocy które prowadził P.Tomasz Dembski.Ostatniego dnia pierwszoklasiści uczyli się o kamuflażu a później wzięli udział w marszu na azymut.Potem instruktorzy wręczyli dyplomy i wszyscy uśmiechnięci wrócili do domów.