BĄDŹ ARCHITEKTEM SWOJEGO SZCZĘŚCIA

W dniach 15 -19 października 2017 r. w Zespole Szkół w Bolechowie odbył się Ogólnopolski Tydzień Kariery pod hasłem „BĄDŹ ARCHITEKTEM SWOJEGO SZCZĘŚCIA”. Jest to coroczna inicjatywa mająca na celu inspirowanie lokalnych przedsięwzięć na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. W tym roku zajęcia dotyczyły zagadnień, takich jak: „Rynek pracy - mity, a rzeczywistość", „Wyznaczanie celów życiowych - etyka zawodowa", „Samoświadomość na rynku pracy", „Kotwica kariery -Sheina”.  Podczas Tygodnia Kariery zorganizowano również wycieczkę zawodoznawczą dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Hansa Chrystiana Andersena, podczas której przedstawiono ofertę edukacyjną naszej szkoły. Zajęcia poprowadziła  Pani Elżbieta Rozwadowska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwonaku.

Powodzenia, awansu, kariery, sukcesu, sławy… tego życzymy w przyszłości naszym uczniom!

Koordynatorki akcji

Małgorzata Krzysztoń, Natalia Marchewka