Niepokonani

W dniach 13 i 14 marca Murowana Goślina była areną zmagań siatkarskich dziewcząt i chłopców ze szkół ponadpodstawowych powiatu poznańskiego. Po raz kolejny Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie szkoła w Murowanej Goślinie organizowała dwudniowe Finały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego.

Wśród chłopców rywalizowały zespoły z Bolechowa, Rokietnicy, Swarzędza, Puszczykowa i Kórnika. Natomiast do grona dziewcząt zamiast Kórnika dołączyły drużyny z Mosiny i Tarnowa Podgórnego.

Całość rozgrywek przebiegała w sportowej atmosferze.

Pierwszego dnia rywalizowali chłopcy, grając systemem ,, każdy z każdym”.

Pierwsze miejsce zajął ZS w Bolechowie, przed ZS z Kórnika i LO z Puszczykowa.

Drugi dzień należał do dziewcząt. Grały z podziałem na grupy: A i B.

Pierwsze miejsce zajęły zawodniczki z ZS z Bolechowa, przed ZS z Rokietnicy i LO z Puszczykowa.

To właśnie młodzież z Zespołu Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego z Bolechowa będzie reprezentować powiat w dalszych rozgrywkach szczebla rejonowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Osobne podziękowania dla młodzieży naszej szkoły, która z zaangażowaniem pomagała przy organizacji, oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.

Ze sportowym pozdrowieniem organizator: Jarosław Schraube