Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami X Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego MANUFAKTURA SŁOWA

Z ogromną przyjemnością informuję, że uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zostali laureatami X Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego MANUFAKTURA SŁOWA pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Poznaniu.

Zadaniem uczestników konkursu było napisanie 1 utworu prozatorskiego (do 4 000 znaków bez spacji) lub 3 utworów poetyckich.

I tak, w kategorii PROZA, po raz kolejny,

I miejsce zajął Filip Kłódczyński, tegoroczny absolwent, uczeń klasy 4 awpm.

W tej samej kategorii wyróżnienie zdobyła Wanda Duniec, uczennica klasy 3bso.

W kategorii POEZJA

II miejsce zajęła Martyna Łokaj, uczennica klasy 2 awpm.

Martyna zwyciężyła również w Turnieju Jednego Wiersza organizowanym w ramach Gali Literackiej w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2.

Gratulacje dla naszych uczniów i życzenia dalszych sukcesów, nie tylko literackich.