Konkurs Gastronomiczny

W dniu 13.12.2019 w szkole w Murowanej Goślinie odbyła się kolejna edycja świątecznego konkursu gastronomicznego.
Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: na najlepszą potrawę wigilijną i najlepszą aranżację świątecznego stołu.

W konkursie wzięło 21 uczniów naszej szkoły. Efekty pracy uczniów oceniało profesjonalne jury w skład którego wchodzili Pan Juliusz Podolski - znawca kulinarny, Pan Marcin Deckert - szef kuchni Apartamenty Restauracja ZA MUREM, Pan Jakub Reszka  - szef kuchni Pod Niebieniem, Pani Estera Klaszczyńska-Rozenek - właścicielka "Restauracyjka u Estery",  W gronie jurorskim byli także Pani Anna Kaszubowska, Pani Renata Ewa Streubel oraz Pan Piotr Borowicz - właściciel czasopisma lokalnego "Murowanej Prawdy"

Zarówno świąteczne stoły jak i wigilijne potrawy zostały wykonane na najwyższym poziomie - jury po burzliwej naradzie wyłoniło zwycięzców.

Potrawa:

I MIEJSCE -  Wiktoria Rosół - Smak Świąt
II MIEJSCE-  Julia Kukawka i Michał Zdanowski - Pasztet i Brownie
III MIEJSCE -  Dagmara Głuszek i Erika Zamecka - Świąteczne inspiracje
WYRÓŻNIENIE -  Nicola Cicha i Dagmara Nadolna - Zupa grzybowa i Sernik czekoladowy

Aranżacja stołu:

I MIEJSCE- Julita Modlibowska i Julia Szczepaniak