Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Murowanej Goślinie

22 czerwca o godzinie 11.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów Technikum Żywienia i Hotelarstwa, Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Branżowej I Stopnia.

Na uroczystość przybyli m.in.: Burmistrz Murowanej Gośliny pan Dariusz Urbański, Radny Powiatu Poznańskiego pan Stanisław Woźniak, przedstawiciele Cechu Rzemieślników, Kupców i Przedsiębiorców oraz firmy Solaris Bus@Coach S.A., rodzice uczniów.

Po prezentacji przypominającej najważniejsze wydarzenia minionego roku, głos zabrała pani Dyrektor Beata Strama. W swoim wystąpieniu zwróciła szczególną uwagę na dewizę Zespołu Szkół "Dążyć ku dobru". Powinna ona towarzyszyć absolwentom w dalszych latach ich życia. Następnie, Pani Dyrektor, wręczyła podziękowania i listy gratulacyjne rodzicom, którzy przez wiele lat wspierali szkołę w jej działaniach.

Bardzo wielu uczniów otrzymało wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i zaangażowanie w życie szkoły. Tradycyjnie najlepsi uczniowi dostali nagrody od Cechu Rzemieślników, Kupców i Przedsiębiorców, a klasa patronacka upominki od przedstawicieli firmy Solaris Bus@Coach S.A.. Pani Dyrektor, pani Wicedyrektor i  i wychowawcy wręczyli świadectwa absolwentom, których przedstawiciel podziękował wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Po wystąpieniu przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego absolwenci wręczyli  kwiaty nauczycielom. Cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze, bo to również dzień, który oznacza początek wakacji.