Wycieczka nad polskie morze?

Dnia 10.06.br.-12.06.br. odbywa się wycieczka uczniów klasy 3Bz nad morze do Ustronia Morskiego. Opiekunkami wycieczki były: p. Ewelina Niewolak – Druchlińska oraz p. Iwona Ellert. Niestety była to ostatnia wycieczka uczniów tej klasy, ponieważ już tylko kilka dni dzieli ich od opuszczenia murów naszej szkoły. Piękna, słoneczna pogoda, wielogodzinny pobyt na świeżym powietrzu, jak również zdrowe posiłki sprawiły, że wszyscy byliśmy we wspaniałych humorach i pełni energii.

Celem wycieczki było: zainteresowanie regionem Pomorza ze szczególnym uwzględnieniem jego walorów historycznych, kulturowych, turystycznych i rekreacyjnych; upowszechnianie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego, z uwzględnieniem bezpieczeństwa; kształtowanie zasad świadomej dyscypliny i harmonijnego współżycia w zespole, poczucia współodpowiedzialności za siebie i innych; terapia klimatyczna, zapewnienie wypoczynku w zdrowym klimacie wybrzeża, w strefie bezpośredniego oddziaływania jodu i soli.