Absolwent motywuje uczniów

Paweł Stocki - nasz absolwent, a dzisiaj Senior Guest Experience Expert w hotelu Sheraton oraz trener motywacyjny, przez trzy dni realizował dla naszych uczniów zajęcia z wyznaczania oraz osiągania celów. Uczestnicy zajęć - licealiści i uczniowie technikum w Bolechowie - oprócz wsparcia w motywacji oraz inspiracji - wzięli udział w konkursie (Ig: @stocki_edu), w którym organizator zagwarantował wyjątkowe nagrody - książkę, spotkania indywidualne z trenerem osobistym - mentalnym, a także fizycznym. Było zatem coś dla ducha i dla ciała.

Dziękujemy Panu Pawłowi za owocną wizytę, podzielenie się doświadczeniem oraz liczymy na dalszą współpracę. Młodzieży życzymy osiągnięcia konkretnych, sprecyzowanych, mierzalnych oraz realnych celów - wierzymy w Was!