Jesteśmy laureatami konkursu Najlepsza Inicjatywa Wielkopolskiego Samorządu Uczniowskiego

Miło nam poinformować, że Samorząd Uczniowski naszej szkoły zajął III miejsce w konkursie „Najlepsza Inicjatywa Wielkopolskiego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023” za projekt Sympozjum Samorządów Uczniowskich Szkół Powiatu Poznańskiego „Młodzież na rzecz ochrony środowiska w Powiecie Poznańskim”,
w którego realizacji uczestniczyli uczniowie z Bolechowa i Murowanej Gośliny.

Konkurs, którego Organizatorem były Młodzieżowa Rada Miasta Poznania oraz Fundacja Varia Posnania, odbył się w ramach V Poznańskiego Kongresu Samorządów Uczniowskich i przebiegał dwuetapowo. Zadaniem inicjatorów projektu było jego zaprezentowanie wszystkim uczestnikom kongresu, i to oni wyłonili trzy najlepsze inicjatywy podczas głosowania.
Przypomnijmy, że zwieńczeniem naszego projektu było posadzenie około tysiąca drzewek w Nadleśnictwie Łopuchówko.

Nasz samorząd reprezentowali uczniowie klasy 4 BSO: Nikola Bałażyk, Agata Skubiszyńska, Bohdan Mazur oraz Bartosz Wełnicki.

Za zajęcie III miejsca Samorząd Uczniowski otrzyma 500 zł na wskazany w formularzu zgłoszeniowym cel.
Gratulujemy!