Złote Belfry 2022 rozdane!

Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyznano nauczycielom Złote Belfry.

Nominowanymi byli nauczyciele, którzy w danej kategorii uzyskali największą liczbę głosów (w plebiscycie online) wśród uczniów naszej szkoły.

Nauczyciele rywalizowali w kategoriach, m.in.:

Żelazna Dama, Sherlock, ChillTeacher, Fan Funu, Kumak Nadzwyczajny, Odwieczny Waleczny, Debiut Roku.

W tym roku szkolnym nagrodzono również uczniów naszej szkoły.

Uczniowie stanęli do rywalizacji w kategoriach: Mam pytanie, Bujam w obłokach, Śpiąca Królewna, Śpiący Królewicz, Mól Książkowy, Najbujniejsza Grzywa, Najlepszy Outfit, Kumak Nadzwyczajny, czy Totalnie Zabujani.

Wszystkim nagrodzonym i nienagrodzonym gratulujemy. Mamy nadzieję, że wręczone nagrody zostały przyjęte z dużym poczuciem humoru. A wszystkim naszym Nauczycielom i Uczniom, bez wyjątku, życzymy dużo radościJ

4tip i 2til