Jeśli integracja to w Krakowie i Zatorze!

Po trudnych doświadczeniach lockdownu, który utrudnił integrację zespołu, wsparcie finansowe szkoły oraz środków powiatu poznańskiego, wkład rodziców pozwoliły na realizację wyjazdu klasy 2 BSO, który odbył się w dniach 7-8 października. Wraz z wychowawcą Anną Stefańską i doradcą zawodowym Małgorzatą Krzysztoń, grupa uczniów odbyła długi spacer po Krakowie, gdzie oprócz integracji, posmakowano również pyszności krakowskiego rynku, zapachów Sukiennic, klimatu Wawelu oraz roślinności Plant. Wieczorny i nocny pobyt w hotelu, służący odpoczynkowi oraz budowaniu relacji został wykorzystany maksymalnie. Pełni sił i zapału dotarliśmy do bram Energylandii. Zabawy nie było końca, odwaga wycieczkowiczów, wzajemne wsparcie, okraszone tamtejszym klimatem dyń, spowodowały, że do szkoły wrócił inny zespół - pewny, zjednoczony, zintegrowany, ale różnorodny i indywidualny. I taki był cel.