Dzień Edukacji Narodowej w Murowanej Goślinie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie z Murowanej Gośliny zgromadzili się na uroczystym apelu. Słowa podziękowań za pracę nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły, dużo zdrowia i wytrwałości, umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji magicznego złotego środka, wyznaczania rozsądnych granic i mądrości bezstronnego oceniania oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym i w pracy zawodowej, wygłosił przewodniczący samorządu szkolnego.

Pani Dyrektor naszej szkoły Beata Strama powitała wszystkich zebranych po czym rozpoczęła się część artystyczna, w której brali udział uczniowie z 1 i 2 klasy technikum żywienia. Uczniowie przedstawili humory z zeszytów szkolnych i utwory muzyczne.

Na zakończenie apelu Pani Wicedyrektor Małgorzata Krzysztoń zaprosiła wszystkich obecnych na słodki poczęstunek. Pyszny tort!

Tak miło zakończyliśmy obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Iwona K. Ellert