Zajęcia integracyjne dla klas pierwszych

Dobrym zwyczajem ZS w Bolechowie są wrześniowe zajęcia integracyjne dla klas pierwszych. W budynku szkoły w Bolechowie pedagog, Katarzyna Kowalska i psycholog, Tomasz Zieliński mieli możliwość spotkania się z uczniami już na początku miesiąca. Dla klas: 1A, 1B i 1 TIL zorganizowano dzień przeróżnych zabaw, gier i aktywności.

Natomiast w budynku w Murowanej Goślinie klasy: 1 TŻ, 1Ab i 1 Bb  wzięły udział w zajęciach integracyjnych w drugiej połowie miesiąca. Spotkania dla młodzieży  prowadziła również  pani Elżbieta Rozwadowska, specjalista z poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Jesteśmy pewni, że czas poświęcony na stworzenie pozytywnej atmosfery w klasie, zaowocuje podczas całego roku szkolnego.

Tomasz Zieliński

psycholog szkolny