25 listopada wolontariusze  ZS w Bolechowie (Angelika Frąckowiak (3b),Wiktoria Sikorska (3b), Maria Krzysztoń (1bpoP), Alicja Górska (1bpoP), Edyta Malczewska (1bpoP) i Igor Zborowski (1bpoP), uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia w Klubie Przedszkolaka w Murowanej Goślinie.

Już na początku zostaliśmy mile zaskoczeni  serdecznym, śpiewająco - tanecznym powitaniem przez dzieci.

Uczniowie naszego Zespołu natomiast zorganizowali dla dzieci zajęcia artystyczne i wspólnie z „Piracikami” wykonali , w rożnych technikach, m.in. z patyczków, z płyt CD, z papierowych talerzyków, etc.  zabawne misie. Młodzież przygotowała również dla przedszkolaków misiową fotobudkę i bajkową „misiową” opowieść.

Dziękujemy   „Piracikom” za świetną zabawę oczywiście, a Pani Dyrektor, Beacie Wawrzyniak i Pani Lidii Kaszyńskiej za zaproszenie, uprzejmość  i przyjazną atmosferę.

Mamy nadzieję, że nasza wizyta sprawiła dzieciom równie dużo radości co nam.

md