Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Plażowej

Aktualności

MISTRZOSTWA POWIATU POZNAŃSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W czwartek 16 maja br. nasza szkoła dostąpiła zaszczytu organizacji Finału Mistrzostw Powiatu Poznańskiego Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Plażowej Dziewcząt i Chłopców. Cała  impreza miała miejsce na specjalnie przygotowanych do tej dyscypliny boiskach  przy Szkole Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie. Brała w niej udział młodzież ze szkół ponadpodstawowych powiatu poznańskiego. Uczestniczyły drużyny żeńskie  LO z Puszczykowa, ZS z Mosiny, ZS ze Swarzędza i ZS z Bolechowa.

Po zaciętych meczach systemem każdy z każdym o pierwsze miejsce, walczyły zawodniczki  ZS z Bolechowa i LO z Puszczykowa Przy mało sprzyjającej pogodzie sety rozgrywane były do 15pkt. Zwyciężyła drużyna z Bolechowa 2:0 .

Natomiast o trzecie miejsce walczyły zespoły z Mosiny i Swarzędza. Po wyczerpującym pojedynku wygrały dziewczyny  ZS nr 1 ze Swarzędza  zajmując trzecie medalowe miejsce przed ZS z Mosiny. Wśród chłopców najlepszymi okazali się zawodnicy ZS z Bolechowa pokonując LO z Puszczykowa 2:0 . Tu sety rozgrywane były do 21pkt.

Wszyscy medaliści od 1-3 miejsca otrzymali medale i dyplomy, a zwycięzca dodatkowo puchar dla szkoły.

Zdaniem uczestników dzięki  dobrej organizacji zawodów i dużej życzliwości dyrekcji naszej szkoły powraca dobry zwyczaj poczęstunku i doceniania uczniów podczas zawodów sportowych.

Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 2 za udostępnienie swoich obiektów.

Ze sportowym pozdrowieniem  

Jarosław Schraube


Copyright © 2018 | www.zsbolechowo.pl | All Rights Reserved!