Kuchnia mlekiem i miodem płynąca

"Kuchnia mlekiem i miodem płynąca"  pod takim hasłem w środę 23 maja w Zespole Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach odbył się XXI Mędzyszkolny Konkurs Gastronomiczny. Także dwie uczennice z naszej szkoły wzięły w nim udział - Weronika Pasturczak (IIITżh) w kategorii zakąska przygotowała "Poledwiczkę wieprzową w galaretce z kwaśniej śmietany" i Judyta Gronowska (2tżh) w kategorii deser przygotowała "Trifle z plastrem miodu".
Zmagania uczestników oceniane były przez wybitnych szefów kuchni i mistrzów cukiernictwa - estetyka, sposób podania i smak przygotowanych dań były na najwyższym poziomie. Nasza uczennica -  Judyta Gronowska - pokonała jednak konkurencję odniosząc ogromny sukces i zajmując I miejsce w kategorii deserów. Serdecznie gratulujemy!