Desant z lądu, wody i powietrza

Wcale nie mowa o świętach, ani urodzinach, czy obiadku u teściowej, ale o dorocznej imprezie, której autorem jest Jarosław Schraube. Desant z lądu, wody i powietrza w edycji 2019 stał się faktem. Silna grupa uczniów i absolwentów naszego Zespołu Szkół z nauczycielami - organizatorem i pomysłodawcą Jarosławem Schraube, wuefistą Grzegorzem Śliwińskim, przy wsparciu nauczycielki - Agaty Maszkowskiej, pod okiem instruktorów, spłynęła dwójkami kajakowymi rzeką Wełną, by potem oddać się walce z przeciwnikiem (paintball), własnym ciałem (ścianka i park linowy) oraz lękiem i adrenaliną (zjazd tyrolką). Nie zabrakło potu i przymusowej kąpieli, korzeni i kamieni, a nade wszystko dobrego towarzystwa, wspólnej strawy. Wróciliśmy bezpiecznie, zmęczeni, ale zadowoleni. Teraz zostaje czekać rok, bo jest taki dzień...