PÓŁMETEK - czyli Połowinki klas drugich

22 lutego z inicjatywy samorządu uczniowskiego odbyły się połowinki. To już tradycja, że kolejne roczniki przekraczające „półmetek” organizują tę imprezę. Tak było i tym razem. W udekorowanej balonami i girlandami sali gimnastycznej, w blasku migających świateł, przy dźwiękach znanych przebojów bawili się uczniowie klasy 2A, 2B,2TI oraz 2TL. Pojedyńczo, w parach, wężem, w kole – jak komu w duszy grało…

Widok świetnie bawiącej się młodzieży udzielił się także wychowawcom, którzy wspólnie odtańczyli  poloneza. W przerwie między tańcami „raczono się” przygotowanymi przekąskami. Miłym akcentem było dedykowanie  panu prof. Robertowi Kędziorze piosenki  „Highway to Hell” AC/DC.

Połowinki  mają przypominać o upływającym czasie i zbliżaniu się do egzaminu dojrzałości... Zanim to jednak nastąpi , przed przyszłymi maturzystami  kolejna zabawa, tym razem  studniówka.

JC