UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

18 grudnia 2018r. w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019.

Decyzją Prezesa Rady Ministrów –  Pana Mateusza Morawieckiego  stypendia  otrzymało 302. uczniów  z wielkopolskich szkół. W gronie stypendystek znalazły się także dwie uczennice  Zespołu Szkół w Bolechowie- Renata Kowalew (klasa 4 TIL) oraz Ilona Kantorska (klasa 3B).

Oprócz dyplomów wszyscy stypendyści otrzymali z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty – Pani Elżbiety Leszczyńskiej pięknie ilustrowane albumy o Powstaniu Wielkopolskim.

Ostatnim punktem uroczystości było zwiedzenie Muzeum Powstania Wielkopolskiego oraz wpisanie się do Księgi Pamiątkowej.

Serdecznie gratulujemy Renacie i Ilonie, życząc dalszych sukcesów!