MISTRZOSTWA POWIATU POZNAŃSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

15 listopada 2018 r. w Murowanej Goślinie odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w ramach XX Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Poznańskiego LICEALIADA.  Organizatorem zawodów był  Zespół Szkół w Bolechowie. Do rozgrywek (w hali widowiskowo – sportowej w Murowanej Goślinie) przystąpiły najlepsze zespoły szkół powiatowych ze Swarzędza, Kórnika, Bolechowa, Rokietnicy, Puszczykowa, Tarnowa Podgórnego, Buku oraz Mosiny. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym w trzech grupach. Na wysokim poziomie rywalizacje przebiegały w prawdziwie sportowej atmosferze.

W finale spotkały się zespoły szkół z: Puszczykowa, Tarnowa Podgórnego i Kórnika.

I miejsce wywalczyli reprezentanci  szkoły z Puszczykowa,

II miejsce zdobyli zawodnicy z Kórnika,

III miejsce zajęli uczniowie z Tarnowa Podgórnego.

Gratulujemy!

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i dyplomy, a zwycięskie drużyny również puchar dla szkoły.

Podziękowania za dużą życzliwość i profesjonalną organizację zawodów  dla Dyrekcji i Rady Rodziców Zespołu Szkół w Bolechowie.

Jarosław Schraube