Zgrupowanie w Radgoszczy

24 października uczniowie z klas mundurowych pojechali na zgrupowanie do Radgoszczy. Po zakwaterowaniu i zapoznaniu się z terenem wszyscy udali się na bieg na orientację a po powrocie odbyły się zabawy nocne. Następnego dnia po zaprawie porannej i śniadaniu uczestnicy udali się na strzelnice gdzie strzelali z broni KBKS. Potem każdy uczył się składania i rozkładania broni KBKAK.Odważni próbowali z zamkniętymi oczami.Wieczorem wszyscy spotkali się przy ognisku a później uczyli się pierwszej pomocy w warunkach zadymienia.Następnego dnia od rana odbywały się zajęcia w grupach. Uczniowie mogli nauczyć się pierwszej pomocy oraz techniki maskowania.Ostatniego dnia opiekunowie wystawili oceny i podsumowali cały wyjazd.