Pozytywnie Zakręceni 2018

Biblioteka | Aktualności

W naszej szkole jest wielu ciekawych ludzi, którzy mimo obowiązków szkolnych mają hobby i potrafią realizować swoje marzenia. Cieszymy się za każdym razem, gdy zechcą podzielić się swoimi zainteresowaniami. Co roku w konkursie „Pozytywnie Zakręceni” prezentujemy Wam sylwetki takich osób.

Tym razem do swojego podniebnego świata zaprosiła nas Zuzanna Adamska, która uwielbia bujać w obłokach, a przy tym potrafi również pięknie fotografować, udziela się w wolontariacie.

Niejednokrotnie podziwialiśmy występy Pawła Stockiego na forum szkoły
i pozaszkolnych imprezach recytatorskich. Nie obca jest mu scena, sport i zdrowe odżywanie.

Nagrodę specjalną przyznaliśmy Klaudii Ludzkowskiej niestrudzonej biegaczce i rowerzystce, która wraz z najbliższymi propaguje i zachęca do aktywności sportowej. To piękny przykład do naśladowania niezależnie od wieku.

Nagrody w postaci kart upominkowych ufundowała Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy.